0904 687 587 info @ mestskyrozhlas.sk

Menu

Informácie pre mestá a obce

Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie.

Základné informácie pre mestá a obce


Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie. Každé mesto alebo obec má možnosť bezplatnej registrácie a bezplatného využívania služby mestského rozhlasu online.


Ako postupovať ?


K využívaniu služby mestskyrozhlas.sk je v prvom kroku potrebna rýchla registrácia mesta lebo obce. Po registrácii získate prístup do svojho administračného rozhrania. V administračnom rozhraní získate možnosť odosielať správy mestského rozhlasu online. Odosielanie prebieha jednoduchým vyplnením predvoleného formulára. Správy budú následne doručené vsetkým občanom zaregistrovaným v službe mestskyrozhlas.sk vo vašom meste alebo obci.


Aké správy je možné odosielať ?


Pomocou služby mestský rozhlas je možné odosielať všetky nekomerčné správy ktoré budú odvysielané v mestskom rozhlase. V prípade záujmu o zasielanie komerčných správ obsahujúcich reklamné informácie je potrebné dohodnúť si podmienky s prevádzkovateľom portálu.


Bezpečnosť a ochrana


Portál je navrhnutý tak, aby nemohlo dôjsť k zneužitiu akýchkoľvek informácií. Pri registrácii je potrebné viacnásobné overenie obce a následné schválenie administrátorom portálu. Všetky prihlasovacie údaje su šifrované a chránenŽé proti zneužitiu. Všetky odoslané správy občanom dostanete v kópii na svoj email. Vďaka tomu tak nedôjde k odoslaniu správy o ktorej by ste nevedeli. V prípade akýchkoľvek problémov je pre Vás pripravená technická podpora.


Využívanie služby je úplne bezplatné


Využívanie služby mestskyrozhlas.sk je úplne bezplatné tak ako pre občana tak i pre mesto alebo obec ktorá si takúto službu zriadi a bude ju využívať. Stačí jednoduchá registrácia a ste pripravený na okamžité využívanie služby. V prípade že službu mestského rozhlasu online už nebudete chcieť využívať, stačí si jednoducho svoje užívateľské konto zrušiť.


Správy rozhlasu už aj prostredníctvom SMS


Oznamy mestského rozhlasu možu byť v urgentných prípadoch odosielané aj prostredníctvom SMS správ priamo na mobil občana. V prípade urgentných správ, ktoré by sa mal občan dozvedieť bezprostredne po ich odvysielaní, má mesto/obec možnosť odoslať takúto správu zaregistrovaným občanom priamo na ich mobilné telefóny. Viac informácií sa dozvoiete v časti novinky.


Z miest a obcí využívajúcich službu mestskyrozhlas.sk vyberáme

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím